יולי 25, 2021

4 עיצות לעיצוב חלל משרדי

המשרד הוא החלל בו רוב האנשים נמצאים ומבלים את רוב שעות היום שלהם. כבר מזמן הבינו בארגונים ובחברות הגדולות והקטנות כאחד שלא מספיק רק שכר גבוה ותנאים טובים בכדי להשאיר את העובדים מרוצים ויש צורך בחלל מעוצב ונעים לעבודה ממושכת, יצירת קשרי חברות ופעילויות מחוץ לשעות העבודה. הפעם נתרכז בתחום עיצוב החלל המשרדי.

ארבע עצות שימושיות לעיצוב החלל המשרדי שלכם:

עצה מספר אחת- שטיח מקיר לקיר- שטיחים הם כבר מזמן לא רק עניין של נוחות הם לגמרי עניין של נראות ופריט עיצובי לכל דבר! שטיח מקיר לקיר בצבע אחד שמשתלב עם שאר הפריטים המעוצבים במשרד או שטיח מקיר לקיר בעיצובים והדפסים צבעוניים יכול לשדרג באופן משמעותי את הנראות של החלל. גם הניקיון של השטיח קל יותר משטיפה וגם העיצוב והצבעוניות שנוספים עם פריט אחד עושים לגמרי את העבודה!

עצה מספר שתיים- שילוב תמונות מודפסות על זכוכית כאלה שתואמות לשטיח. תחשבו רגע על משרד מעוצב ברמה, אסתטי, נעים לעין, כל הפריטים במקום וכל פריט נבחר בקפידה. ככה תרגישו במשרד מעוצב עם שטיח מקיר לקיר צבעוני ומדליק שאליו מצטרפות תמונות מודפסות על זכוכית איכותית ומקפיצות את הרמה של המשרד בן רגע והופכות אותו למשרד מעוצב ברמה גבוהה שכיף לבוא אליו כל בוקר.

עצה מספר שלוש- שולחנות מעוצבים ומודולריים- כיף להגיע למשרד מעוצב אבל עוד יותר כיף להגיע לפינת העבודה האישית והמעוצבת באתם לצרכים שלכם! שולחן מודולרי, כיסא נוח שמותאם ומתאים לישיבה ארוכה וממושכת, מחשב אישי מסודר וכל מה שאתם צריכים בעמדת עבודה אחת מסודרת ומעוצבת עבורכם. בכדי לשמור על הסדר של המשרד ולא לייצר בלגן חשוב מאוד שיהיה קו עיצובי אחד ואחיד לכל הפינות במשרד אבל ברגע שיש שולחנות אישיים עם פינות מעוצבות אישית, לוח מודעות ואפילו מחיצות או חצאי מחיצות שמפרידות בין הפינות של העובדים השונים ניתן לייצר פינה מעוצבת בתוך העיצוב הכללי של המשרד ולספק לעובד או לעובדת הרגשה אישית ונעימה בפינת העבודה הקבועה שלהם.

עצה מספר ארבע- שילוב של צמחייה במשרד. ירוק הוא צבע שעושה נעים בעיניים וטוב על הלב! זה גם צבע מעולה לצביעת הקירות ולשטיח עצמו במקרה שאתם מתלבטים. אבל הכנסת צמחייה לתוך המשרד עושה עוד יותר נעים ועוד יותר שמח! זו לא חייבת להיות צמחיה אמיתית שדורשת השקיה ותחזוקה שלא תמיד אפשר לעמוד בה. לכן ההמלצה שלנו היא לרכוש עציצים של צמחיה מלאכותית בתוך כדים ואדניות ולפזר אותם בתוך החלל בפינות של החדר ובין השולחנות וליד פינות הישיבה השונות.

שתפו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
יעניין אותך?

פוסטים קשורים: