יולי 25, 2021

תמונות קנבס שמעצבות אווירה

תמונות קנבס בגדלים שונים ובסוגי אמנות שונים מתאימות במיוחד למשרד מעוצב. ניתן לבחור מבין מגוון העיצובים וסוגי הציורים שיש ואפילו לבקש מצייר או ציירת לצייר ציור מתאים או להדפיס על בד קנבס צילום איכותי. אין גבול לאפשרויות של עיצוב המשרד בעזרת תוספת של תמונות קנבס איכותיות ואנחנו פה בדיוק בשביל זה, לספק לכם רעיונות:

רעיונות לתמונות קנבס לתלייה במשרד מעוצב:

תמונת קנבס אחת גדולה וצבעונית – במידה ויש לכם קיר אחד גדול ופנוי הדגישו את הנוכחות שלו ומשכו תשומת לב לתמונת הקנבס עצמה על ידי בחירת תמונה אחת גדולה ומרשימה צבעונית ומעניינת מבלי לתלות עוד תמונות או ציורים מסביבה.

תמונת קנבס שהיא אמנות ישראלית מקורית – הוסיפו עניין ופרגון על ידי רכישת ציור אמנות ישראלי מקורי ותלייתו בחלל המשרד. הוסיפו מידע על האמן או האמנית ועל הציור ליד כך שאנשים יוכלו גם לקרוא ולהכיר תוך כדי התבוננות בציור.

תמונת קנבס שהיא חלק מסדרה – דרך נוספת ומעניינת לקשט את הקיר על ידי תמונות קנבס היא שימוש בסדרת תמונות, שתי תמונות או יותר שמעוצבות באותם הצבעים ואותו הקונספט או שאפילו משלימות זו את זו ויוצרות סוג של פאזל מעניין על הקיר.

תמונת קנבס לפי קונספט – לפי הקונספט של המשרד, העדפה אישית של בעל המשרד וגם בהתייעצות עם העובדים רצוי להתמקד בקונספט אחד כללי שיקשט את הקירות במשרד. אם זה צורות גאומטריות, תמונות מרגיעות, ציורים אבסטרקטיים, אמנות מודרנית, בכדי לייצר אחידות ולא לגרום לבלגן עם יותר מדי צבעוניות מומלץ לבחור קונספט אחד לכל המשרד. אם החלטתם על ציורים של פרחים אז רצוי לייצר מעבר נעים ונוח בין החדרים ולא לתלות בחדר אחד תמונת קנבס עם ציורים של פרחים בהירים ובחדר השני תמונת קנבס עם צורות גאומטריות כהות.

תמונת קנבס לפי פלטת צבעים – בכדי לא לייצר בלגן בצבעוניות או להעמיס על החלל של המשרד עם יותר מדי גוונים ההמלצה היא לבחור פלטת צבעים ראשית ואת התמונות לבחור לפי הגוונים השולטים באותה הפלטה.

תמונת קנבס שהיא צילום – במידה ויש צלם חובב במשרד או שאתם מכירים צלם מקצועי שאתם אוהבים את התמונות שלו אפשר בהחלט להגדיל תמונה ולהדפיס אותה בצורה מקצועית על קנבס ולייצר תמונה מקורית משלכם.

תמונת קנבס עם משפטי השראה ועידוד – אחד מהעיצובים היותר פופולאריים בשנים האחרונות הוא משפטי השראה ועידוד מעוצבים שמודפסים על עץ, זכוכית וגם על קנבס. אפשר אפילו לייצר כאלה לפי דרישה שלכם ולעצב תמונות קנבס ייחודיות עם משפטים כללים שכולם מכירים או משפטים ייחודיים של המשרד בפרט או של החברה בכלל.

 

שתפו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
יעניין אותך?

פוסטים קשורים: