יולי 25, 2021

איך לבחור שטיח מתאים למשרד מעוצב

אם פעם היו בוחרים שטיח הביתה או שטיח למשרד רק מענייני נוחות וניקיון הרי שהיום כבר ידוע ששטיח הוא אחד מפריטי העיצוב היותר חשובים ויותר משפיעים על נראות המשרד. איזה נעים וכיף להגיע למשרד עם שטיח נקי וצבעוני מאשר עם שטיח ישן ודהוי… וברגע שיש שטיח מעוצב צבעוני ויפה גם קל יותר לקשט ולעצב את שאר הפריטים במשרד ולהפוך אותו לחלל עבודה שכיף לעבוד בו.

עצות וטיפים בחירת שטיח מעוצב שיתאים למשרד מעוצב:

עצה ראשונה- התייחסו לשטיח כאלמנט עיצובי ראשי. בחרו את הצבע ואם יהיה עליו הדפס או עיצוב ואם הוא יהיה שטיח שמכסה את כל החללים במשרד מקיר לקיר או רק את חדרי הישיבות ומשם כבר תמשיכו לבחור פריטים מעוצבים כמו עציצים, תמונות ורהיטים.

עצה שניה- בחרו שטיח שמתאים למקום עבודה. במקום העבודה דורכים הרבה יותר על השטיח מאשר על השטיח שבבית לדוגמא ולכן זה צריך להיות שטיח איכותי ועמיד ולא כזה שייהרס אחרי שבוע של הליכה עליו. עם זאת אל תתפתו לקנות מרבד דק פשוט וזול מדי שיראה בהתאם ושלא יספק מראה מעוצב וגם לא איכות ותאלצו להחליף אותו בתדירות גבוהה.

עצה שלישית- בחרו שטיח שקל לנקות אותו. שטיח שאינו צובר יותר מדי אבק ולכלוך- מה שיש הרבה במשרדים בגלל האנשים שנכנסים ויוצאים לאורך כל היום, ושלא סופג בקלות ריחות לא נעימים או כתמים של מאכלים ושתיה שנשפכים עלו. שטיחים שקל לנקות בניקוי היומי או השבועי של המנקה הקבועה של המשרד ימשיכו להיראות במיטבם לאורך זמן כאשר כל כמה חודשים מומלץ להזמין חברת ניקיון שתנקה את השטיחים באופן יסודי ותחדש את המראה שלהם כאילו קניתם שטיחים חדשים.

עצה שלישית- אל תתפרעו בבחירת הצבע והעיצוב. יכול מאוד להיות שתרצו צבע בולט בשטיח ולאחר זמן מה הוא יעשה לכם כאב ראש או תתחרטו עליו, מה גם שלצבעים כמובן יש השפעה על הסביבה ועל העובדים בה ולכן חשוב להתחשב בכך בעת בחירת השטיח. בחרו צבע ניטראלי ולא חזק מדי, לא הדפסים בולטים או כאלה שיוצרים בלגן רב בעיניים. הקשיבו לעובדים בבחירת הצבע של השטיח בכדי גם להראות להם שמקשיבים להם וגם כמובן להתחשב בדעתם כאלה שנמצאים בחלל רוב הזמן.

עצה רביעית- שימו לב מה אתם מניחים על השטיח ואיפה אתם מניחים. שטיחים יכולים להיות עדינים במיוחד וכאשר תרצו להזיז את שולחן האוכל הפינתי או את פינת הישיבה תגלו שנשארו סימנים על השטיח שאי אפשר להחליק או שהצבע דהה במקומות מסוימים. לכן החליטו מראש מה אתם מניחים איפה.

שתפו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
יעניין אותך?

פוסטים קשורים: