יולי 25, 2021

דלתות, ארונות קיר, תמונות קנבס והעיצוב שביניהם

כשאנחנו מעצבים מחדש את הבית אנחנו רוצים להיכנס אליו ולהרגיש רוגע, שמחה, שלווה ונינוחות. כדי להשיג את התחושה הזו אנחנו בוחרים בסגנון עיצובי שינחה אותנו וייתן השראה לכל הפריטים המעוצבים שישולבו בבית.

יש משפחות שבוחרות להתחיל את עיצוב הבית דווקא מהרהיטים הגדולים ואת שאר החפצים להתאים להם. למשל, לבחור את צבע הספה וצבע שידת הטלוויזיה ולהתאים להם שולחן קפה, תמונות קנבס או עציצים.

יש משפחות שדווקא בוחרות להתחיל מחדרי השינה ובכל פעם להתרכז בעיצוב של חדר אחר בבית. אבל אז נשאלת השאלה איך מתאימים את הדלתות, את ארונות הקיר ואת תמונות הקנבס לעיצוב אחיד והרמוני?

בחירת דלתות לחדר

מכיון שרוצים שכל החדר יהיה באותה הצבעוניות מומלץ לבחור בלבן כאחד הצבעים על מנת שתוכלו לשלב בקלות את צבע הדלתות בחדר המעוצב. דלתות שחורות או חומות לא מתאימות לכל עיצוב ודווקא הלבן הניאטלי מתאים לכל עיצוב וכמובן גם קל יותר לתיקון או החלפה במידת הצורך. תוכלו לבחור דלת עם חלונית בעלת זכוכית שקופה או אטומה אבל לרב דלתות כאלה מתאימות למשרדים ולא לחדר בבית פרטי.

בחירת ארון קיר

את ארון הקיר מומלץ להתאים לפי מידות החדר ולשלב בו גם מדפים וגם מקום לתלייה. תחום עיצוב ארונות הקיר התקדם מאוד בשנים האחרונות ותוכלו לשלב באחת הדלתות גם טלויזיה מובנית (דבר המאפשר חיסכון במקום בחדר).

אם לא תרצו טלויזיה, תוכלו לשלב בארון הקיר תמונה בהדפסה על זכוכית המורכבת על כל דלת הארון או רק על חלק ממנה. תוכלו לבחור בין תמונת טבע או איור גרפי צבעוני.

התאמת תמונות קנבס לחדר

התאמת תמונות קנבס לחדר

כשאנחנו בוחרים תמונה אנחנו רוצים ליהנות ממנה במשך זמן רב ולא להחליף אותה אחרי שבוע ומאחורי כל בחירה של תמונה כזו או אחרת יש סיבה. יש כאלה שיבחרו עיצוב של תמונות משפחתיות שמחממות את הלב, יש שיבחרו בתמונות טבע ונוף ויש כאלה שיבחרו בתמונות שיגרמו להם להתאהב כמו תמונות רומנטיות.

אחד מהיתרונות של הדפסה על הקנבס הוא שהצבעים של התמונה חדים יותר וקרובים יותר למציאות וכך תמונה על קנבס הופכת כל קיר פשוט לקיר יפה וכל חדר רגיל לחדר מעוצב ויפה.

הדרך הטובה ביותר לשלב בין דלתות החדר, ארון קיר ותמונות קנבס היא לעצב את כולם באותה הצבעוניות. ההמלצה שלנו היא לבחור בצבע הלבן ולשלב איתו עוד שני צבעים. למשל, אם בחרתם לעצב את החדר בסגנון טבעי מומלץ לבחור פריטי ריהוט וקישוט בצבעים לבן ירוק וחום.

אם אתם לא בטוחים שתצליחו לשלב את עיצוב הדלתות, הארונות והתמונות בכוחות עצמכם, פנו לייעוץ מקצועי של מעצב פנים או יועצת הום סטיילינג. תתפלאו לגלות כמה אפשרויות הם יציעו לכם לעיצוב חדר.

 

שתפו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
יעניין אותך?

פוסטים קשורים: