יולי 25, 2021

5 עוגות מעוצבות מבצק סוכר המובילות ב2021

כמו בבגדים או בעיצוב שיער, גם בקישוט עוגות מעוצבות מבצק סוכר יש טרנדים. חלק מהטרנדים נשארים לטווח הארוך וחלק איתנו רק לעונה או שתיים. אך לא משנה באיזה טרנד תבחרו בכדי לקשט את העוגה שלכם, אנחנו בטוחים שהעוגה המעוצבת תהיה מרשימה ותשאיר לאורחים טעם של עוד.

כשרוצים לבחור עוגה מעוצבת מבצק סוכר, אפשר ללכת לאיבוד עם כל האפשרויות השונות לקישוט, לטעם ולצורה. לכן ריכזנו עבורכם כמה רעיונות לעוגות בצק סוכר מעוצבות לפי הטרנדים החמים של שנת 2021:

עוגה מעוצבת בגודל אישי

הטרנד הזה חוסך לנו את ההתעסקות עם חיתוך העוגה וחלוקתה לאורחים. במקום להכין עוגה אחת גדולה, מכינים מספר עוגות מעוצבות בגודל אישי כמספר האורחים. כך לכל אחד יש את הקינוח שלו ואין צורך להמתין בתור עד שיחתכו את העוגה. יתרון נוסף לעוגה אישית הוא שכולם מקבלים את אותו הגודל ולא תשמעו את הילדים אומרים למה הוא קיבל חתיכה גדולה ואני לא?

עוגה מעוצבת עם כיסוי חלקי של קרם 

אנחנו רגילים לראות עוגות עטופות בקרם חלק כמו פלס, אך 2021 הביאה איתה את טרנד הכיסוי החלקי. אמנם העוגה נמרחת בקרם, אך הוא לא מסתיר את העוגה בשלמותה. כאשר תסתכלו על העוגה, תוכלו לראות מבעד לשכבת הקרם הדקה את השכבות של העוגה ואת הקרם המפריד ביניהן.

עוגה מעוצבת בעיטורי פנינים

פנינים תמיד נראות יוקרתיות כמשלבים אותן על שרשראות או על עגילים וב 2021 הן מעניקות מראה יוקרתית גם לעוגה מעוצבת מבצק סוכר. תוכלו לקשט את העוגה במגוון צבעים וגדלים של פנינים שיונחו על העוגה כקישוט מסביב או כמפל שנשפך בין הקומות. חשוב מאוד! שימו לב שלא להגיש לילדים קטנים חתיכת עוגה מעוצבת עם פנינים לילדים קטנים עקב חשש לחנק.

עוגה מעוצבת עם טפטופי קרם

עוגה מעוצבת עם טפטופי קרם משלבת שני צבעים. בחלק העליון של העוגה נמרח קרם שמטפטף ונוזל על העוגה עצמה. ברב העוגות המעוצבות מבצק סוכר הקרם שמטפטף יהיה קרם שוקולד והקרם שמכסה את העוגה יהיה בצבע אחר. אם תרצו לשדרג את העוגה, תוכלו להוסיף דונאטס או מקרונים.

עוגה מעוצבת עם פרחים

אם בעבר היינו מקשטים בפרחים בעזרת קרם או סוכריות צבעוניות, כיום ניתן ליצור עיצובים מרשימים ומפתים במיוחד בעזרת פרחים אמיתיים למאכל (כמו אמנון ותמר או פרחים שעשויים מבצק סוכר) ובעזרת פרחים אמיתיים או פרחים מפלסטיק שאינם למאכל והם מונחים על העוגה ליופי בלבד. חשוב שתדעו שאם תבחרו לקשט עוגת יום הולגת מעוצבת עם פרחים אמיתיים, מחירם יהיה גבוה יותר, אך הם יעניקו לעוגה מראה מרשים וצבעוני יותר.

לא משנה באיזה עיצוב תבחרו, אנחנו בטוחים שתהיה לכם עוגה מעוצבת מרשימה ומיוחדת.

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
יעניין אותך?

פוסטים קשורים: